برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران

سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ | اخبار

دهمین مجمع عمومی انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران روز ۳۱ خردادماه در خانه هنرمندان ایران با هدف انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسان انجام خواهد شد.

به گزارش سایت انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران ۱۰ نفر از اعضای اصلی انجمن جهت عضویت در هیات مدیره و ۳ نفر جهت تصدی بازرسی انجمن در مهلت مقرر اعلام آمادگی کردند تا در دهمین دوره مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در روز پنج شنبه ۳۱ خرداد شرکت نمایند.

به گزارش دبیرخانه انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در پی برگزاری مجمع عمومی سالانه ، انتخابات اعضای هیات مدیره و بازرسان انجمن از ساعت ۹ درخانه هنرمندان ایران واقع در خیابان طالقانی – خیابان فرصت شمالی – باغ هنر – سالن شهناز خانه هنرمندان ایران ، برگزار خواهد شد.

در دستور جلسه مجمع عمومی آمده است که پس از گزارش سالانه رییس هیات مدیره ، خزانه دار و بازرسان فعلی انجمن انتخاب اعضای جدید هیات مدیره و بازرسان در دستور کار قرار گرفته و با آرای عکاسان مطبوعاتی عضو انجمن وتحت نظارت نماینده سازمانهای کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، اعضای جدید هیات مدیره شامل ۷ عضو اصلی و ۲ عضو علی البدل برای ۲ سال آینده و همچنین ۲ بازرس اصلی و یک عضو علی البدل برای ۱ سال آینده انتخاب خواهند شد.

دبیرخانه انجمن از اعضای اصلی انجمن درخواست می نماید جهت پیشبرد اهداف انجمن و جامعه عکاسی مطبوعاتی همچون گذشته با جدیت در روز مجمع حضور به هم رسانده و نماینده های خود را انتخاب کنند.

در ضمن اعضاء محترم به نکات زیر توجه کنند:

– همراه داشتن کارت معتبرانجمن جهت شرکت در انتخابات الزامی است.

– هر عضو اصلی انجمن می تواند با در دست داشتن کارت معتبر انجمن و وکالت نامه کتبی از طرف یکی از اعضای اصلی دیگر انجمن در انتخابات شرکت نموده و رای بدهد.

وکالتنامه ها را می توان قبل از انتخابات به دبیرخانه تحویل داده و یا به آدرس ای میل دبیرخانه انجمن [email protected] ارسال کرد.

در ضمن اعضا می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه انجمن تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه کنند.

آدرس دبیرخانه انجمن : خیابان ایرانشهر شمالی، کوچه نوشهر، پلاک 15، طبقه 4، واحد 7.

تلفن تماس : 88328422 و همراه : 09361834511

روز و ساعات کاری دبیرخانه : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر’مطالب مرتبط